کارایان نیک فکر

کارایان نیک فکر

تهيه و سفارش نرم افزار هاي تحت وب حسابداري/فروش/بهاي تمام شده/صنعتي و مالياتي مطابق با وسعت و نياز شرکت و سازمان شما ارائه ي خدمات مالي و اقتصادي به طور کامل/ امور مشاوره (مالياتي

کارایان نیک فکر

مالي
حسابداري)/ آموزش (علوم کامپيوتر

تهيه و سفارش نرم افزار هاي تحت وب حسابداري/فروش/بهاي تمام شده/صنعتي و مالياتي مطابق با وسعت و نياز شرکت و سازمان شما ارائه ي خدمات مالي و اقتصادي به طور کامل/ امور مشاوره (مالياتي , مالي , حسابداري)/ آموزش (علوم کامپيوتر , زبان , حسابداري) تهيه و سفارش نرم افزار هاي تحت وب حسابداري/فروش/بهاي تمام شده/صنعتي و مالياتي مطابق با وسعت و نياز شرکت و سازمان شما ارائه ي خدمات مالي و اقتصادي به طور کامل/ امور مشاوره (مالياتي , مالي , حسابداري)/ آموزش (علوم کامپيوتر , زبان , حسابداري)

دارندگان ، تبلیغ کسب کار واقعاْ و کاملا رایگان ... برای شروع ( روی + در بالای سایت کلیک کنید ) . دارندگان شما هستید به دوستان اطلاع دهید
نام شرکت :

کارایان نیک فکر

کالا/خدمات: تهيه و سفارش نرم افزار هاي تحت وب حسابداري/فروش/بهاي تمام شده/صنعتي و مالياتي مط ...
 • ایمیل
 • وب سایت
 • اینستاگرام
 • تلگرام
:
استان : تهران
شهر : تهران
تلفن : +98 - 88349630
 • موبایل
 • فکس
: +98 - 9124771604
آدرس : تهران.خیابان کریم خان زند.خیابان خردمندجنوبی.نبش کوچه ملکیان.شماره56.طبقه سوم.واحد7
:

مفتخریم که اعلام کنیم شرکت کارایان نیک فکر در تمامی زمینه های خدمات مالی و اقتصادي جامع و سفارش و تهيه نرم افزارهاي تحت وب حسابداري باقيمت مناسب و حسابداری (صنعتی/مالیاتی/بهای تمام شده/فروش و...)با شرکت های بزرگی هم چون محورخودرو/ایران خودرو/ايران خودرو ديزل/ایدم تبریز و سایر شرکت های کوچک و بزرگ دیگر همکاری های زیادی داشته است. از ويژگي ها و مزاياي اين شركت نسبت به رقبا انجام خدمات مالي و اقتصادي توسط افراد خبره است. هم چنين گماردن يك مدير پروژه ي مقيم در سازمان شما براي راهنمايي و اجراي خدمات مالي صحيح و كامل در موارد كاري مورد نياز شما تا پايان كار است. براي مشاهده ي دقيق جزييات خدمات و محصولات شركت و سوابق كاري از سايت ما ديدن نماييد.

 • کارایان نیک فکر

  چارت خدمات مالی کارایان نیک فکر

 • کارایان نیک فکر

  حوزه ی محصولات نرم افزاری تهیه و سفارش

 • کارایان نیک فکر

  سابقه ي ٢٠ساله در حوزه طراحي نرم افزار و سيستم هاي حسابداري

 • کارایان نیک فکر

  آموزش حضوري و مجازي در حوزه هاي حسابداري،زبان،كامپيوتر

 • کارایان نیک فکر

  آموزش حسابداري مالي و حسابداري صنعتي ،زبان انگايسي، زبان اقتصادي (انگليسي) در محيط دانشگاه و ارائه ي

کارکردهای شرکت کارایان نیک فکر در شرایط جدید اقتصادی کشور ایجاب می‌کند که ساختارها، فرایندها و عملکردهائی که منتج به جمع‌آوری اطلاعات می‌گردند، برای افزایش و یا کاهش فعالیت‌های شرکت مورد بازنگری قرار گیرند. به‌عبارت دیگر با افزایش و یا کاهش میزان تولید کالا و یا در زمانی که تنوع محصول بیشتر می‌شود، راهکارهای جاری که در وضعیت فعلی هم نارسا هستند، باعث وقفه در امور خواهند شد و از این بابت شرکت هزینه‌های پنهان بسیاری را متحمل می‌شود. البته اگر نادیده گرفتن این عوارض به دلیل در دسترس نبودن کارشناسان این حرفه بوده است، ما می‌توانیم شرکت شما را یاری دهیم. معمولاً نگرانی هائی با ارجحیت بالا در شرکت‌ها موجب می‌شود که مدیریت ارشد نقطه‌ضعف‌های داخلی ناشی از داشتن سیستم هائی فراگیر ولی سطحی را حس نکند. از طرفی دیگر چون کارشناسان انحصاری مشاغل با کمک گرفتن از نرم‌افزارهائی مانند اکسل، عملکرد مکانیزه مربوط به جمع آوری اطلاعات و ارائه گزارشات خاص و مدیریتی شرکت را تأمین می‌کنند، مدیریت ارشد خلاء نامشهود را کمتر حس می‌کنند و بر این باور است که هیچ سیستمی نمی‌تواند همه اطلاعات لازم را بدهد. در این خصوص به استحضار می‌رساند، که بسیاری از نیازهای اساسی و تکراری شرکت‌ها، قابل مکانیزه شدن بوده و با آرایشی متناسب در اطلاعات و همچنین کمک گرفتن از نرم‌افزارهای مکمل و خبره می‌توان با دقتی باورنکردنی به اطلاعات دقیق و به‌موقع دست یافت.