خودرو سازی راین

خودرو سازی راین

ورنا ۱۶۰۰

خودرو سازی راین

آوانته ۲۰۰۰
ولکس C30

ورنا ۱۶۰۰ , آوانته ۲۰۰۰ , ولکس C30 , ولکس C30 AMT ورنا ۱۶۰۰ , آوانته ۲۰۰۰ , ولکس C30 , ولکس C30 AMT

دارندگان ، تبلیغ کسب کار واقعاْ و کاملا رایگان ... برای شروع ( روی + در بالای سایت کلیک کنید ) . دارندگان شما هستید به دوستان اطلاع دهید
نام شرکت :

خودرو سازی راین

کالا/خدمات: ورنا ۱۶۰۰ , آوانته ۲۰۰۰ , ولکس C30 , ولکس C30 AMT
  • ایمیل
  • وب سایت
  • اینستاگرام
  • تلگرام
:
استان : كرمان
شهر : بم
تلفن : +98 - 2188860222
  • موبایل
  • فکس
: +98 - 2188865387
این شرکت نمایندگی شرکت خارجی دارد
آدرس : تهران، خیابان شهید مطهری، روبروی خیابان سرافراز، پلاک 322
:

در اسفند سال ۱۳۸۲ و پس از عقد قرارداد همكاري بين شركت خودروسازان راين و شركت هيونداي موتور كره جنوبي كه يكي از ۵ شركت معتبر خودروساز در جهان مي باشد، شركت خودروسازان راين رسما توليدكننده خودروهاي هيونداي در ايران نام گرفت. پس از آن، با راه اندازي خط توليد خودروي هيونداي ورنا (اكسنت) اولين خودروي توليدي اين شركت در خرداد ۱۳۸۳ از خط توليد كارخانه خارج شده و اولين سري خودروهاي توليدي هم در شهريور همان سال به مشتريان محترم واگذار گرديد.

  • خودرو سازی راین

    ولکس C30

شركت خودروسازان راين در سال ۱۳۸۲ بعنوان یکی از شرکت­های تابعه گروه صنایع خودروسازی کرمان در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید و به منظور تولید خودرو، تاسیس و ثبت گردید. طراحي ساخت كارخانه در دو فاز به انجام رسيد و طي آن مقرر گرديد كه در فاز اول ۹۵۰۰۰ مترمربع و در فاز دوم ۲۰۰۰۰۰ مترمربع فضاي مسقف احداث گردد.هر فاز شامل سالن بدنه ، سالن رنگ و سالن تزئينات مي باشد. فاز اول شامل سالن بدنه به مساحت ۲۳۰۰۰ مترمربع با ظرفيت استقرار ۵ خط توليد و توليد ۴۰ بدنه خودرو در ساعت ، سالن رنگ به مساحت ۴۰۰۰۰ مترمربع و ظرفيت رنگ آميزي ۲۰ خودرو در ساعت و سالن تزئينات به مساحت ۳۲۰۰۰ مترمربع و ظرفيت استقرار خطوط توليد جهت توليد ۴۰ دستگاه خودرو در ساعت مي باشد.