قوانین سایت دارندگان

 • سایت "دارندگانتابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است ، تبلیغ هرگونه کالا یا خدمات و نشر عکس خلاف قوانین کنونی و آتی کشور ایران ممنوع بوده و همچنین کاربران موظف به رعایت موضوعات مطرح شده در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه (موضوع ماده 21 قانون جرایم رایانه ای)  وهمچنین  متن کامل جرایم رایانه ای هستند  درغیر اینصورت مدیران سایت بدون اطلاع قبلی نوشته ها و عکسهایی که مصادیقی از نقض این قوانین باشند را حذف و دسترسی کاربران خاطی را محدود و حتی ممکن است در برخی موارد وجه پرداختی به عنوان خسارت ضبط و اکانت کاربر حذف شود .

 • طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.

 • در زمینه وارد کردن نام فقط نام انسان و فروشگاه و شرکت مجاز است و در صورت بکار بردن نام  نامناسب اکانت شما بدون اطلاع قبلی حذف و مبلغ پرداختی احتمالی شما به عنوان خسارت ضبط میشود . 

 • لازم به توضیح می باشد در زمینه ثبت نام شرکتها شماره ثبت شرکت الزامیست و مدیران این سایت این شماره و نام شرکت را بررسی کرده و در صورت ناصحیح بودن اکانت را بدون اطلاع حذف خواهند کرد . در صورتی که اکانتی با نام شرکتی با شماره ثبت درست همان شرکت ساخته شود و بعداً مشخص شود که فردی با قصد و نیت سواستفاده یا ضربه زدن به آن شرکت عمل کرده این سایت هیچگونه مسئولیتی و تعهدی در قبال خسارات مستقيم، اتفاقى ، تبعى ، غير مستقيم و کيفرى ، ناشى از دسترسى و سواستفاده آن شخص مجرم نداشته و ندارد . زیرا هر شرکت موظف به حفظ اطلاعات شخصی خود می باشد . در صورت مشخص شدن موضوع این سایت نهایت همکاری را با نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ( پلیس ناجا و فتا ) و مراجع قضایی خواهد داشت و همچنین اکانت شرکت شاکی را در اختیار مدیران قانونی آن شرکت با نشان دادن اصل مدارک خواهد گذاشت که مستلزم مراجعه حضوری به دفتر سایت مستقر در شرکت اسپانسر ( پویا انرژی جنوب ) می باشد . 

 • در صورتی که در فیلد (مکان) ثبت نام شخص حقیقی ، کاربری از کلمه شرکت استفاده کند ، سواستفاده ابزاری از این کلمه تلقی شده و مبلغ پرداختی به عنوان خسارت ضبط می شود و همچنین اکانت کاربر بدون اطلاع حذف می گردد .

 • استفاده ، مطلب گذاری ، تبلیغات کسب وکارتان ، مرور و جستجوي شما در سايت با مسئوليت شخصى خود شما صورت مى‌گيرد و تمامی مواردی که مربوط به حریم شخصیتان است را نیز به عهده خواهید داشت . سايت "دارندگان" تعهد و مسئولیتی در قبال خسارات مستقيم، اتفاقى ، تبعى ، غير مستقيم و کيفرى ، ناشى از دسترسى و استفاده شما از این را سايت ندارد و نخواهد داشت .

 • سايت "دارندگان" ، جهت نمايش آگهي‌ها به هر صورت ممکن قرارداد و يا تعهد نامه‌اي با آگهي دهندگان منعقد نمي‌کند . مطالب مندرج در آگهي‌ها (پروفایل یا صفحه ایشان) ممکن است توسط آگهي دهندگان بصورت مداوم تغيير کند و يا به روز شود. در اين زمينه سايت "دارندگان"، هيچ گونه مسوليتي در قبال هر نوع آگهي درج شده در سايت نمي‌پذيرد و اين سايت صرفا نمايش دهنده مطالب درج شده توسط آگهي دهندگان مي‌باشد .

 • سايت "دارندگان" در مقابل اطلاعات سايتهای ديگرى که با اين سايت مرتبط باشد، لينک داده شده باشد و يا لينک آن در سايت قرار داشته باشد ، مسئول نيست . اين سايت‌ها توسط اشخاص و يا شرکت‌های ديگرى غير از سايت "دارندگان" ايجاد شده‌اند . سايت "دارندگان" بعنوان ناشر يا مروج مطالب مندرج در اين سايت‌ها عمل نمى‌ کند .

 • سايت "دارندگان" به هيچ سازمان و تشكل عمومي ، دولتي و نيمه دولتي وابسته نيست و بصورت نهاد خصوصي اداره مي شود و تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به "دارندگان" مي باشد

 • سایت "دارندگان" همانند نمایشگاه دائمی عمل می کند البته بصورت نسبتاً رایگان و در زمینه هرگونه معامله اشخاص حقوقی و حقیقی با کاربران این سایت هیچگونه اطلاع ، دخالت و سود یا منفعتی نداشته و نخواهد داشت و همچنین جهت جلوگیری از سواستفاده افراد شیاد از افراد کم تجربه در زمینه معاملات ، مطالعه صفحه اصول معاملات را جهت آموزش به این افراد پیشنهاد می کند که البته این مطالب صرفاً تجربه عملی ما در معاملات گذشته ما است و نمی تواند ملاک موفقیت در معامله باشد  زیرا هر معامله شرایط خاص خود را دارد .   

 • حامی قانونی و مالی (اسپانسر) سایت "دارندگان" شرکت پویا انرژی جنوب می باشد .دارندگان ، تبلیغ کسب کار واقعاْ و کاملا رایگان ... برای شروع ( روی + در بالای سایت کلیک کنید ) . دارندگان شما هستید به دوستان اطلاع دهید