درباره ما

 

به یاری پروردگار سعی داریم که برای کشورعزیزمان مفید باشیم و در این راستا ازهیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد ؛ برای ما مفید بودن از موفق شدن ارزشمند تر است . در این راستا هدفی بزرگ ما را بر این داشت تا در این راه قدم برداریم ؛ هدفی ، که منجر به سرانجامی سزاوار و درخور نام کشورعزیزمان می شود ( رشد اقتصادی و پیروزی ایران بزرگ ) .

 

سخنی با شما

هدف ازایجاد سایت های " دارندگان " و " درآمدزایی " این است که تمامی مردم ما  بتوانند کار ایجاد کنند ( کارفرما خود باشند )  وهر کس که علاقمند ، بی پول ، با استعداد و توانا باشد می تواند از حمایت ما بر خوردار باشد و زندگیش را تغییر دهد . سایت های " دارندگان " و " درآمدزایی " هر دو برای کمک به پارسی ( فارسی ) زبانان جهان ساخته شده و در جهت کم کردن سختی راه ِ کسب درآمد گام بر می دارد . آیا می خواهید کسب و کار راه بیاندازید و نمی دانید از کجا شروع کنید و به کدام مسیر حرکت کنید ؟ سایت " درآمدزایی " شما را یاری کرده و کاملاً رایگان در خدمت همگان است ، یا اینکه میخواهید کسب وکار خود را در اینترنت تبلیغ کنید ولی امکانات و بودجه لازم را ندارید ؟  سایت " دارندگان " برای شرکتها رایگان و برای عموم مردم نسبتاً رایگان این امر را میسر و امکانات لازم را برای شما فراهم نموده است کافیست عضو شوید ، اطلاعات خود را وارد کرده و تبلیغی زیبا در صفحه ای مختص به خودتان داشته باشید تا به سادگی و رایگان در دسترس جستجو کنندگان قرار بگیرید .

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت دارندگان متعلق به ( سایت دارندگان ) بوده همچنین شرکت پویا انرژی جنوب اسپانسر (حامی مالی و قانونی ) این وب سایت می باشد . لازم بذکر است تنها خدمات قابل فروش این وب سایت حق عضویت سالانه و ده ساله برای اشخاص حقیقی ( فروشگاه ها ) می باشد که مبلغ ۱۰۰۰ تومان می باشد  دارندگان ، تبلیغ کسب کار واقعاْ و کاملا رایگان ... برای شروع ( روی + در بالای سایت کلیک کنید ) . دارندگان شما هستید به دوستان اطلاع دهید